30%
DSC03876DSC03838DSC03843DSC03849DSC03839

Valixhe S

9 600L 6 720L

Në stok

SKU: TP201-S Kategoria:

Përshkrimi i Produktit

Marka – Travel Plus
Madhësitë: 36cm x 23cm x 58cm
Dhe ngjyrat: E zezë dhe gold ( floriri)

Komente

Nuk ka ende komente!

Lini një koment për “Valixhe S”