30%
DSC03844DSC03849

Valixhe M

11 900L 8 330L

Në stok

SKU: TP201-M Kategoria:

Përshkrimi i Produktit

Marka – Travel Plus
Madhësitë: 44cm x 27cm x 68cm
Dhe ngjyrat: E zezë dhe gold ( floriri)

Komente

Nuk ka ende komente!

Lini një koment për “Valixhe M”