30%
DSC03871DSC03870DSC03878DSC03855

Valixhe L

13 900L 9 730L

Në stok

SKU: TP201-L Kategoria:

Përshkrimi i Produktit

Marka – Travel Plus
Madhësitë 49cm x 29.5cm x 77cm
Dhe ngjyrat: E zezë dhe gold ( floriri)

Komente

Nuk ka ende komente!

Lini një koment për “Valixhe L”